Login/Użytkownik
Hasło
Powtórz hasło

Imię
Adres e-mail
Kraj
Kod pocztowy
Miejscowość
Twoja data urodzenia
Imię swojej pociechy
Data urodzenia dziecka


Wpisz adres e-mail podany przy rejestracji:

Wpisz adres e-mail podany przy rejestracji:
Warto wiedzieć
Galeria dzieci
Forum
Rozwój noworodka
Rozwój niemowlaka

Ostatnio na Forum

Polecane strony

Sprzęt turystyczny dla dzieci - wypożyczalnia

Targi Lato 2013 - wielki piknik turystyczny już w kwietniu

Lato 2013Wszystkich, którzy lubią  podróżować, aktywnie lub biernie spędzać czas na lądzie i w wodzie, a także poszukiwaczy atrakcji dla dzieci i młodzieży, zapraszamy na kolejną edycję Targów LATO.  XVII Targi Turystki i Wypoczynku odbędą się w dniach 19-21 kwietnia 2013 w Hali MT Polska przy ul. Marsa 56c w Warszawie. Wstęp wolny.

Targi LATO  to wielki kiermasz ofert wakacyjnych i weekendowych w charakterze festynu turystycznego. W  jednym miejscu  można  znaleźć tu wszystko, co jest niezbędne do zaplanowania udanego wyjazdu w najatrakcyjniejsze rejony Polski czy poza jej granice. Szeroka propozycja wystawców, praktycznie na każdą kieszeń, może zaspokoić każdego,  zarówno amatorów piaszczystych plaż, zwolenników turystyki aktywnej,  poszukiwaczy niezwykłych  przygód, jak i rodziny z dziećmi oraz młodzież (obozy, zielone szkoły).  Większość z prezentowanych ofert sprzedawana jest w promocyjnych cenach, przygotowanych specjalnie na Targi LATO.

Targi Lato 2013  Targi Lato 2013
 
Targi LATO są też doskonałą okazją, szczególnie dla rodzin z dziećmi, na spędzenie kwietniowego weekendu. Towarzyszą im bowiem liczne wydarzenia, m.in.: występy zespołów, pokazy tańców, degustacje specjałów regionalnych,  a także konkursy – do wygrania nagrody rzeczowe i wycieczki. Na najmłodszych każdego roku czeka „strefa dla dzieci”, w której można znaleźć wiele atrakcji, m.in. zabawy ruchowe, zajęcia malowania czy rysownia. 
Ponadto zwiedzający Targów Lato będą mogli również zapoznać się z ofertą Targów Produktów Regionalnych „Regionalia” (żywność regionalna, nalewki, wyroby rzemieślnicze, itp.) oraz Targów „Agroturystyka” (oferta gospodarstw agroturystycznych), które odbędą się w tym samym miejscu i czasie co Targi Lato. Wstęp na obie imprezy targowe jest również bezpłatny.

Więcej informacji na www.targilato.pl


 
Universal Media informuje, że serwis www.Mamusie.Net wykorzystuje pliki cookies zgodnie z Polityką Prywatności.

Jeśli nie chcesz, by tak infomacja nie pojawiała się więcej, kliknij [akceptuję Politykę Prywatności i pliki cookies].

Brak dostępu do wybranej części serwisu.

Login
Hasło
pamiętaj
Rejestracja w serwisie